Вишиті сорочки


КОЛОМИЙСЬКА ОРАНЖЕВА ВИШИВАНА СОРОЧКА РУЧНОЇ РОБОТИ
ВИШИВАНА ЛЛЯНА СОРОЧКА З КОЛОМИЙСЬКОЮ ВИШИВКОЮ РУЧНОЇ РОБОТИ
ВИШИВАНА СОРОЧКА З БЛАКИТНОЮ ВИШИВКОЮ РУЧНОЇ РОБОТИ
КОЛОМИЙСЬКА ЧЕРВОНА ВИШИВАНА СОРОЧКА РУЧНОЇ РОБОТИ
ВИШИВАНА СОРОЧКА РУЧНОЇ РОБОТИ
ВИШИВАНА ЛЛЯНА СОРОЧКА З ЧЕРВОНОЮ ВИШИВКОЮ РУЧНОЇ РОБОТИ
ВИШИВАНА СВЯТКОВА СОРОЧКА РУЧНОЇ РОБОТИ
ВИШИВАНА СОРОЧКА РУЧНОЇ РОБОТИ З ЧЕРВОНОЮ ВИШИВКОЮ
ВИШИВАНА СОРОЧКА З ЧЕРВОНОЮ ВИШИВКОЮ РУЧНОЇ РОБОТИ

Вишиванка для сучасного українця: культовий одяг, зручний в будь-якій ситуації

 Вишита сорочка, або вишиванка - не просто одяг, але справжній предмет культу, символ українського народу. Наші предки вірили, що вишита сорочка захищає людину, яка носить її, від зла і бід. Вишиванка завжди була втіленням уявлення українців про красу. Сучасному чоловікові не обійтися без такого цікавого і комфортного предмета гардероба - з багатьох причин.

 

Відкрита книга Всесвіту

 Вишиті сорочки - унікальний одяг, який можна читати, як книгу. Всі візерунки і їх поєднання розповідають про вірування наших предків, їх уявлення про будову Всесвіту. Будь-який символ візерунка, яким прикрашається вишиванка, відповідає якійсь із реалій світобудови. Основних візерунків не так багато, тому їх можна запам'ятати, щоб замовити собі не просто красиву сорочку, але потужний оберіг.

 • Хрест, в тому числі свастика - захист від злих сил. Окремо відзначається шестикінечний хрест «громовник», що захищає від грози. Цей хрест є актуальним і донині як символ, що захищає воїна в битві;
 • Ружа - восьмипроменева зірка - символ життєвої сили і Сонця;
 • Ромб з крапкою - символ засіяного поля, родючості, чоловічої сили і достатку;
 • Безкінечник або «кривулька» - побажання довгого життя;
 • Хвиляста лінія - «жіночий» знак, стихія води, яка народила все живе;
 • Дубовий листок або жолудь наповнять вас силою і хоробрістю.
 • Барвінок - візерунок для молодих хлопців, символ життєвої сили і буйства молодих почуттів;
 • Калина, особливо в поєднанні з листям дуба, на вишиванці дарує її носію здоров'я, красу і зв'язок з енергією роду.

 

Ще до хрещення Русі слов'яни вірили, що душа людини живе в грудях, і її треба захищати від зла - тому в український вишиванці завжди багато прикрашені вишивкою груди. Також прикрашалися краї одягу - манжети, низ і комір, щоб недобрі сили не могли проникнути в незахищені отвори. Словом, вишиванка - це універсальний магічний захист, який підтримує зв'язок людини з родом і Космосом.

 

Європейська мода «наживо»

 Українська чоловіча вишиванка - тренд десятиліття. Найвідоміші дизайнери світу надихаються народними орнаментами і сміливо використовують українську традиційну вишивку в своїх модних колекціях. Вишиванка популярна як ніколи - чоловіків у вишитих сорочках можна побачити на діловій зустрічі, весіллі, поході в кіно і заміській прогулянці. Вишиті сорочки - найактуальніший напрямок в чоловічій моді. Цей наряд воістину універсальний - завдяки багатству колірної гами вишивки таку сорочку можна носити з офіційним костюмом, з джинсами і шортами однаково невимушено і комфортно. Вишиванка чоловіча стала символом, що допомагає українцю підкреслити взаємозв'язок з історією та культурою свого народу. Крім того, вишиванка допоможе вам знайти однодумців і нових друзів зі схожими поглядами.

 

Плюси чоловічих вишиванок від магазину Soro4ka

 Магазин Soro4ka.com.ua пропонує вам стати володарем відмінної вишитої сорочки. Чим порадують вас наші вишиванки:

 • Оригінальністю та стилем. Візерунки, кольори, крій - все створено з дотриманням вікових традицій майстерності, але «свіжий» погляд майстрів на модні вишиті сорочки дозволить вам виглядати неповторно і ексклюзивно;
 • Хорошим кроєм і якісним матеріалом. Всі вишиванки, представлені в нашому магазині, створені з турботою про майбутніх власників цих чудових сорочок. Ми використовуємо тільки кращі натуральні матеріали. Нитки, якими вишитий візерунок, не линяють і не вигорають, а тканина сорочки приємна до тіла, дозволяє йому дихати;
 • Адекватною ціною. Наш магазин співпрацює безпосередньо з кращими виробниками вишиванок, тому ви отримуєте тільки якісний товар за ціною, доступною кожному.

 

Вишиванки від інтернет-магазину Soro4ka.com.ua - модні, солідні, комфортні. Вони створені з любов'ю спеціально для вас!


Разом дешевше