Правила та умови

Інтернет-магазин Soro4ka, далі іменований «Продавець» пропонує будь-якій фізичній чи юридичній особі, далі іменованій «Покупець», здійснити покупку товарів, фото яких розміщені на сайті soro4ka.com.ua, далі Сайт.

Оформляючи замовлення на сайті soro4ka.com.ua, Покупець добровільно підтверджує прийняття нижченаведених положень:

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей договір є публічною офертою і не вимагає підписання. Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері.

1.2. Продавець здійснює роздрібний та оптовий продаж товарів.

1.3. У рамках цієї Угоди зразком товару визнається дизайн (зображення товару відповідно до артикулу ) товару.

1.4. Продавець залишає за собою право вносити зміни у цей Договір без попереднього повідомлення Покупця.

2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ

2.1. Для оформлення замовлення Покупцеві необхідно зареєструватися на Сайті. Реєстрація відбувається за бажанням покупця.

2.2. Покупець здійснює замовлення товарів за каталогом Інтернет-магазину soro4ka.com.ua і відправляє його Продавцеві.

2.3. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик товарів, перед оформленням замовлення, Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом.

2.4. Покупець зобов'язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім'я, телефон та E-mail для зв'язку, включаючи номер відділення Нової Пошти, а також за бажанням узгодити з Продавцем бажаний день і час доставки.

2.5. Покупець зобов'язується забрати замовлення із вказаного відділення Нової пошти.

2.6. Покупець має право повернути чи замінити товар, якщо Покупця не влаштовує вигляд чи розмір товару. Умови повернення та заміни товару описані у розділі «Оплата та доставка».

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ

3.1. Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення по телефону та / або електронною поштою, погоджує додаткові характеристики, комплектацію виробів і їх вартість.

3.2. Продавець зобов'язується поставити товари у відповідності з отриманим замовленням, в кількості, цінами і термінами, погодженими з Покупцем.

3.3. Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду замовлених виробів їх зразками в каталозі.

3.4. Продавець гарантує відповідність якості товару, до стандартів України, що застосовуються до товарів.

3.5. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Покупцем при реєстрації.

4. ДОСТАВКА

4.1. Доставка товарів здійснюється через компанію «Нова Пошта» тільки по території України.

4.2. Продавець докладе усіх зусиль для дотримання строків доставки, узгоджених з Покупцем. Проте, затримки у доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.

4.3. Вартість доставки кожного замовлення по Україні становить 50-70 гривень. При сумі замовлення від 800 гривень доставка здійснюється за рахунок Продавця.

5. ВАРТІСТЬ ТОВАРІВ

5.1. Точна вартість товарів вказана в каталозі Інтернет-магазину soro4ka.com.ua.

5.2. Ціна товарів на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем перелік товарів зміні не підлягає.

6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ

6.1. Покупець має право повернути чи замінити товар згідно з чинним законодавством України протягом 14 днів з моменту покупки, при цьому витрати на пересилку оплачує Покупець.

6.2. У разі виявлення браку, Покупець зобов'язується поставити до відома про це Продавця в строк 14 днів з моменту доставки замовлення. Для підтвердження дефекту виріб передається на експертизу Продавцю. У позитивному випадку Покупцеві відшкодовується повна вартість виробу, включаючи вартість доставки. Після закінчення 14 днів з моменту доставки претензії не приймаються.

6.3. Неправильний догляд за товаром, який привів до зміни зовнішнього вигляду, кольору, форми, тощо, не є заводським браком, та вироби з такими дефектами до повернення не приймаються.

7. ІНШІ УМОВИ

7.1. Інформація, надана Покупцем Продавцеві, може бути передана третім особам, яких Продавець залучає для виконання різноманітних функцій, наприклад: оформлення та доставки замовлень, проведення маркетингових та рекламних заходів, обробки платежів за банківськими картами, надання інших послуг. Такі особи можуть мати доступ до наданої Покупцем персональної інформації, тільки у випадку та в обсягах необхідних для виконання функцій, пов’язаних з виконанням замовлень, проте не можуть використовувати таку інформацію для будь-яких інших цілей та повинні зберігати конфіденційність такої інформації.

7.2. Відносини між Покупцем і Продавцем регулюються законодавством України.

7.3. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-яким доступним способом. Всі виникаючі спори сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти угоди спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.