Краватки


БЕЖЕВА ВУЗЬКА КРАВАТКА ASTRON
СВІТЛО-БУЗКОВА ВУЗЬКА КРАВАТКА ASTRON
СІРА ВУЗЬКА КРАВАТКА ASTRON
Чорна вузька краватка ASTRON
ТЕМНА СМУГАСТА КРАВАТКА AST7-16
КРАВАТКА ЗЕЛЕНА В СМУЖКУ AST7-02
КРАВАТКА В ЗЕЛЕНУ ТА ФІОЛЕТОВУ СМУЖКУ AST7-31
ЯСКРАВА КОРИЧНЕВА КРАВАТКА В СМУЖКУ AST7-50
ЯСКРАВА ЖОВТА КРАВАТКА В РИСУНОК AST7-42
ЧОРНА КРАВАТКА В ЧЕРВОНИЙ РИСУНОК AST7-58
ЧОРНА КРАВАТКА В РОЖЕВУ СМУЖКУ AST7-36
ЧОРНА КРАВАТКА В РИСУНОК AST7-70
ЧОРНА КРАВАТКА В ЖОВТУ СМУЖКУ AST7-109
ЧОРНА КРАВАТКА В ЖОВТИЙ РИСУНОК AST7-138
ЧЕРВОНА КРАВАТКА В СМУЖКУ AST7-81
ЧЕРВОНА КРАВАТКА В СМУЖКУ AST7-66
ЧЕРВОНА КРАВАТКА В СМУЖКУ AST7-65
ЧЕРВОНА КРАВАТКА В СМУЖКУ AST7-141
ЧЕРВОНА КРАВАТКА В СМУЖКУ AST7-131
ЧЕРВОНА КРАВАТКА В РИСУНОК AST7-73

Краватка - супутник успіху

 Краватка - це неодмінний атрибут гардероба джентльмена. Багатьом людям потрібно носити краватку за службовим обов'язком, хтось вважає за краще включати цей аксесуар в свій повсякденний образ, а кому-то краватка потрібна як доповнення до ділового костюма. Зараз краватки не є суто чоловічим аксесуаром, вони досить часто використовуються для доповнення жіночих костюмів, також нерідко можна зустріти дитячий одяг з її імітацією і навіть повноцінною краваткою.

 

Різноманітність краваток

 Завдяки багатій історії, краватка встигла обзавестися безліччю варіантів крою, найчастіше дуже сильно відрізняються один від одного. Практично завжди, за винятком класичних рішень, ви можете вибрати будь-яку краватку, покладаючись виключно на власний смак і почуття стилю - в сучасному світі багато правил і заборон, що стосуються носіння краваток, були спрощені або зовсім скасовані. Тепер ви можете безперешкодно користуватися дивовижним різноманіттям цих стильних і помітних аксесуарів.

 

Краватки можуть відрізнятися за використовуваним для їх виготовлення матеріалом: 

• Краватки з натуральних матеріалів, наприклад, шовку і вовни, вважаються найбільш якісними. Вони ж є найбільш довговічними і, як наслідок, дорогими. Варто відзначити, що, крім звичних матеріалів, для реалізації деяких моделей може використовуватися шкіра, пластик, дерево і навіть металеві елементи.

• Краватки з синтетичних тканин удосконалюються з кожним роком. Вони надають дизайнерам небувалу свободу творчості завдяки безлічі технологій друку і обробки ненатуральних тканин.

• Краватки з змішаних матеріалів можуть вважатися золотою серединою - вони здатні поєднувати добротність і надійність, властиву натуральним матеріалам, з цікавими рішеннями, які забезпечує технологія роботи з синтетикою.

 

Існують відмінності і в конструкції краваток: 

• Зав'язувані краватки - це ті моделі, для надягання і носіння яких потрібні певний досвід і практика. Не так легко з першого разу красиво зав'язати краватку і підібрати оптимальний натяг, але освоївши цю премудрість, ви не будете обмежені використанням тільки готових виробів.

• Готові краватки - це вже міцно зшиті моделі, які потрібно не зав'язувати, а тільки застебнути на просту застібку або просто пристебнути гумку. Якщо у вас немає часу або бажання вчитися користуватися зав'язуваною краваткою, зверніть увагу на готові варіанти. Готові краватки варто мати на увазі, коли ви вибираєте аксесуар для дитини - з застібкою набагато простіше впоратися, ніж з вузлом.

 

Розрізняються краватки і за формою: 

• Класичний або традиційний варіант знайомий кожному чоловікові, такі краватки використовуються повсюдно і є найбільш популярними. Є багато простих модифікацій цієї краватки, наприклад, по товщині і ширині.

• Краватка-метелик - це ще одна з найпомітніших і відомих модифікацій аксесуара. Саме серед краваток-метеликів трапляються вироби з рідкісних матеріалів, наприклад, дерева.

• Аскот, лавальєр, шарпей і пластрон - це чотири досить схожих види краваток. Вони є прямими спадкоємцями шийних хусток і зберегли достатню схожість з ними. Зазвичай такі краватки приберігають для офіційних урочистостей і заходів.


• Краватка-боло - досить незвичайний аксесуар, який не так давно використовувався переважно з джинсовими сорочками і був неодмінним атрибутом «ковбойського» стилю. Боло - це міцний шнурок з прикрашеним затискачем-брошкою. Цей аксесуар не надто поширений, що дозволить вам створити за допомогою боло досить запам'ятовується образ.Чоловічі краватки метелики.Розділ чоловічі метелики краватки насправді так називається не тому, що тут зібрано багато однакових і монотонних метеликів, а тому що ці аксесуари мають найпоширенішу форму. За довгий час цей прекрасний аксесуар багаторазово видозмінювався і набував все нових і різноманітних форм. Тому зараз можна знайти метелики досить багатьох видів. Так наприклад бувають: метелики з загостреними кутами; з двома видами кутів одночасно; у вигляді вусів; та інші.Якщо дивитися фасон то виріб навіть в поширеній формі має велику кількість різноманітних квітів, тканин і фасонів. Практично кожен зможе підібрати щось для себе адже вибір настільки щедрий, що задовольнить навіть найвибагливіших поціновувачів краваток метеликів. Буваю також дитячі і жіночі метелики.Стильний і оригінальний аксесуар який не так часто зустрінеш у гардеробі сучасного чоловіка, але в цей же час досить таки оригінальне і класне виріб. Вона завжди зможе додати родзинку до Вашого зовнішнім виглядом і дозволить виділитися на приватній вечірці або корпоративному святі. Надівши краватку метелика Ви можете бути впевнені в тому, що Вам дістанеться більше уваги, ніж якби ви її не одягли. Вам будуть робити компліменти і хотіти з Вами сфотографуватися.До чого одягнути метелика краватку?Слід пам'ятати, що просто одягнувши метелики краватку недостатньо потрібно, щоб цей стильний аксесуар також добре поєднувався з іншими речами у Вашому зовнішньому вигляді. Підбирайте наряд або аксесуар таким чином, щоб він гармонійно поєднувався з іншими елементами Вашого одягу тоді Ви зможете сповна насолодитися додатковим увагою і не станете об'єктом насмішок з боку. Також крім колірної гами слід звернути увагу і на фасон вироби, наприклад з майкою або футболкою одягати метелики не зовсім вдале рішення
Разом дешевше

+
Ціна комплекту: 649 грн
Ви економите 29 грн!

Додати у кошик