Метелики


ЯСКРАВА ЧОЛОВІЧА ЧЕРВОНА КРАВАТКА МЕТЕЛИК TK-104
СТИЛЬНИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МЕТЕЛИК В ЧЕРВОНУ КЛІТИНКУ
СТИЛЬНИЙ РОЖЕВИЙ МЕТЕЛИК LUCKY GRAPEFRUIT
СТИЛЬНИЙ ОРАНЖЕВИЙ МЕТЕЛИК ANNOYING ORANGE
СТИЛЬНИЙ МЕТЕЛИК В КЛІТИНКУ RED AND GREEN PLAID
СТИЛЬНИЙ МЕТЕЛИК В КЛІТИНКУ BLUE, BROWN AND RED PLAID
СТИЛЬНИЙ МЕТЕЛИК LEMON PIE
СТИЛЬНИЙ КВІТЧАСТИЙ МЕТЕЛИК FLOWERS ON DARK BLUE
СИНІЙ ЧОЛОВІЧИЙ МЕТЕЛИК
КЛАСИЧНИЙ СІРИЙ МЕТЕЛИК GREY STONE
ЧОРНИЙ МЕТЕЛИК CLASSIC BKACK
СТИЛЬНИЙ ЧОРНИЙ МЕТЕЛИК
СТИЛЬНИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МЕТЕЛИК В КЛІТИНКУ
СТИЛЬНИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МЕТЕЛИК В ЗЕЛЕНУ КЛІТИНКУ
КЛАСИЧНИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ЧЕРВОНИЙ МЕТЕЛИК
КЛАСИЧНИЙ ТЕМНО-СИНІЙ МЕТЕЛИК DARK BLUE
КЛАСИЧНИЙ ТЕМНО-КОРИЧНЕВИЙ МЕТЕЛИК HOT CHOCOLATE
КЛАСИЧНИЙ СЛИВОВИЙ МЕТЕЛИК PLUM GARDEN
КЛАСИЧНИЙ КОРИЧНЕВИЙ МЕТЕЛИК COFFEE FLAVOR
КЛАСИЧНИЙ ЗЕЛЕНИЙ МЕТЕЛИК MEXICAN GREEN

Краватки-метелики - вибір справжніх джентльменів

Оригінальна краватка-метелик дозволить вам вигідно виділитися на будь-якому святі. Цей стильний аксесуар з багатою історією є одним з різновидів краватки, і в останні роки повертає собі колишню популярність. Не так давно носіння краватки-метелики суворо регламентувалося, але тепер багато заборон і обмеженнь зняті, і краватка-метелик все частіше прикрашає собою як жіночі, так і чоловічі образи. Носити краватку-метелика можна в будь-якому віці - вона чудово доповнює дитячі та молодіжні костюми, а також прекрасно підходить до гардеробу багатьох чоловіків і жінок старшого віку.

 

У цього аксесуара є величезна кількість видів і фасонів. Можна придбати як зав'язуваного метелика, так і вже готового, якому зараз найчастіше віддається перевага. Готового метелика набагато швидше і простіше надіти, ще один його плюс в тому, що аксесуар раптово не розв'яжеться. Звичайно, любителям класики найкраще підійде саме зав'язувана краватка-метелик. Хоч вона і потребує докладання деяких зусиль, ефект окупає всі витрати - з такою краваткою ви точно не будете обділені увагою.

 

Які бувають краватки-метелики 

Завдяки великому вибору, ви напевно зможете підібрати краватку-метелика до будь-якого гардеробу і будь-якої події. Існує кілька основних категорій, на які діляться ці аксесуари: 

  • Класичні моделі. Сюди можна віднести метелики темних тонів. Переважно вони будуть чорного кольору і без візерунків. Також до цієї категорії відносяться білі і чорно-білі варіанти.
  • Стандартні варіанти. Це краватки-метелики, виконані за класичним зразком, але вони відрізняються багатою палітрою кольорів і наявністю принтів і візерунків. Серед цієї категорії особливо виділяються кілька напрямків: однотонні краватки, картаті, смугасті і принтовані.
  • Дитячі метелики відрізняються яскравістю кольорів і наявністю тематичних принтів, наприклад, із зображеннями героїв мультфільмів. Втім, маленькі краватки-метелики є і в класичному колірному виконанні, тоді вони прекрасно доповнять костюм малюка на урочистому заході.
  • Жіночі краватки-метелики можуть абсолютно не відрізнятися від чоловічих, вірніше, жінки можуть безперешкодно підбирати чоловічі аксесуари до своїх нарядам. Втім, є деякі варіанти кольорів, принтів і візерунків, які традиційно вважаються жіночими, і чоловіками не використовуються.
  • Краватки-метелики з вишивкою - це цікавий і стильний варіант для такого помітного аксесуара. Вишивка відразу додає метелику дорогий вид, а вашому образу - певний шарм.
  • Краватки-метелики з декоративними елементами - це аксесуари, наприклад, з металевими куточками. Виробник може додати такий елемент до метелику будь-якого типу, так що метелика з додатковими прикрасами можуть придбати як любителі класики, так і прихильники нових віянь моди.
  • Краватки-метелики з нестандартних матеріалів. Якщо ви хочете неодмінно вразити своє оточення, придивіться до метеликам, виконаних, наприклад, зі шкіри або дерева. Сюди ж можна віднести помітні трикотажні аксесуари, інакше звані в'язаними краватками-метеликами.
  • Краватки-метелики в наборах - це прекрасний варіант придбати пару-трійку аксесуарів, які ідеально підходять один до одного по стилю. Хусточки, запонки, підтяжки, додаткові парні метелики - все це можна отримати комплектом і не замислюватися про тонкощі самостійного підбору.

 

Носити краватки-метелики можна на громадські заходи і дружні вечірки, на концерти і в театр, на звичайні прогулянки і тематичні зібрання - такий аксесуар допоможе вам створити унікальний і незабутній образ, який безумовно буде підкреслювати ваші індивідуальність і стиль.


Разом дешевше

+
Ціна комплекту: 789 грн
Ви економите 29 грн!

Додати у кошик