Метелики


ЯСКРАВА ЧОЛОВІЧА ЧЕРВОНА КРАВАТКА МЕТЕЛИК TK-104
СТИЛЬНИЙ ЧОРНИЙ МЕТЕЛИК
СТИЛЬНИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МЕТЕЛИК В ЧЕРВОНУ КЛІТИНКУ
СТИЛЬНИЙ РОЖЕВИЙ МЕТЕЛИК LUCKY GRAPEFRUIT
СТИЛЬНИЙ ОРАНЖЕВИЙ МЕТЕЛИК ANNOYING ORANGE
СТИЛЬНИЙ МЕТЕЛИК В КЛІТИНКУ RED AND GREEN PLAID
СТИЛЬНИЙ МЕТЕЛИК В КЛІТИНКУ BLUE, BROWN AND RED PLAID
СТИЛЬНИЙ МЕТЕЛИК LEMON PIE
СТИЛЬНИЙ КВІТЧАСТИЙ МЕТЕЛИК FLOWERS ON DARK BLUE
СИНІЙ ЧОЛОВІЧИЙ МЕТЕЛИК
КЛАСИЧНИЙ ТЕМНО-ЗЕЛЕНИЙ МЕТЕЛИК WHISPER OF TREE
КЛАСИЧНИЙ СІРИЙ МЕТЕЛИК GREY STONE
КЛАСИЧНИЙ МЕТЕЛИК КОЛЬОРУ МАРСАЛА MARSALA ONLY
КЛАСИЧНИЙ КОРИЧНЕВИЙ МЕТЕЛИК COFFEE FLAVOR
ЧОРНИЙ МЕТЕЛИК CLASSIC BKACK
СТИЛЬНИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МЕТЕЛИК В КЛІТИНКУ
СТИЛЬНИЙ ЧОЛОВІЧИЙ МЕТЕЛИК В ЗЕЛЕНУ КЛІТИНКУ
КЛАСИЧНИЙ ЧОЛОВІЧИЙ ЧЕРВОНИЙ МЕТЕЛИК
КЛАСИЧНИЙ ТЕМНО-СИНІЙ МЕТЕЛИК DARK BLUE
КЛАСИЧНИЙ ТЕМНО-КОРИЧНЕВИЙ МЕТЕЛИК HOT CHOCOLATE

Краватки-метелики - вибір справжніх джентльменів

Оригінальна краватка-метелик дозволить вам вигідно виділитися на будь-якому святі. Цей стильний аксесуар з багатою історією є одним з різновидів краватки, і в останні роки повертає собі колишню популярність. Не так давно носіння краватки-метелики суворо регламентувалося, але тепер багато заборон і обмеженнь зняті, і краватка-метелик все частіше прикрашає собою як жіночі, так і чоловічі образи. Носити краватку-метелика можна в будь-якому віці - вона чудово доповнює дитячі та молодіжні костюми, а також прекрасно підходить до гардеробу багатьох чоловіків і жінок старшого віку.

 

У цього аксесуара є величезна кількість видів і фасонів. Можна придбати як зав'язуваного метелика, так і вже готового, якому зараз найчастіше віддається перевага. Готового метелика набагато швидше і простіше надіти, ще один його плюс в тому, що аксесуар раптово не розв'яжеться. Звичайно, любителям класики найкраще підійде саме зав'язувана краватка-метелик. Хоч вона і потребує докладання деяких зусиль, ефект окупає всі витрати - з такою краваткою ви точно не будете обділені увагою.

 

Які бувають краватки-метелики 

Завдяки великому вибору, ви напевно зможете підібрати краватку-метелика до будь-якого гардеробу і будь-якої події. Існує кілька основних категорій, на які діляться ці аксесуари: 

  • Класичні моделі. Сюди можна віднести метелики темних тонів. Переважно вони будуть чорного кольору і без візерунків. Також до цієї категорії відносяться білі і чорно-білі варіанти.
  • Стандартні варіанти. Це краватки-метелики, виконані за класичним зразком, але вони відрізняються багатою палітрою кольорів і наявністю принтів і візерунків. Серед цієї категорії особливо виділяються кілька напрямків: однотонні краватки, картаті, смугасті і принтовані.
  • Дитячі метелики відрізняються яскравістю кольорів і наявністю тематичних принтів, наприклад, із зображеннями героїв мультфільмів. Втім, маленькі краватки-метелики є і в класичному колірному виконанні, тоді вони прекрасно доповнять костюм малюка на урочистому заході.
  • Жіночі краватки-метелики можуть абсолютно не відрізнятися від чоловічих, вірніше, жінки можуть безперешкодно підбирати чоловічі аксесуари до своїх нарядам. Втім, є деякі варіанти кольорів, принтів і візерунків, які традиційно вважаються жіночими, і чоловіками не використовуються.
  • Краватки-метелики з вишивкою - це цікавий і стильний варіант для такого помітного аксесуара. Вишивка відразу додає метелику дорогий вид, а вашому образу - певний шарм.
  • Краватки-метелики з декоративними елементами - це аксесуари, наприклад, з металевими куточками. Виробник може додати такий елемент до метелику будь-якого типу, так що метелика з додатковими прикрасами можуть придбати як любителі класики, так і прихильники нових віянь моди.
  • Краватки-метелики з нестандартних матеріалів. Якщо ви хочете неодмінно вразити своє оточення, придивіться до метеликам, виконаних, наприклад, зі шкіри або дерева. Сюди ж можна віднести помітні трикотажні аксесуари, інакше звані в'язаними краватками-метеликами.
  • Краватки-метелики в наборах - це прекрасний варіант придбати пару-трійку аксесуарів, які ідеально підходять один до одного по стилю. Хусточки, запонки, підтяжки, додаткові парні метелики - все це можна отримати комплектом і не замислюватися про тонкощі самостійного підбору.

 

Носити краватки-метелики можна на громадські заходи і дружні вечірки, на концерти і в театр, на звичайні прогулянки і тематичні зібрання - такий аксесуар допоможе вам створити унікальний і незабутній образ, який безумовно буде підкреслювати ваші індивідуальність і стиль.


Разом дешевше

+
Ціна комплекту: 519 грн
Ви економите 29 грн!

Додати у кошик