Сорочки на короткий рукав


СІРА СОРОЧКА В ДРІБНУ СМУЖКУ ASTRON MIDDLE FIT
Бежева сорочка Astron на короткий рукав
  • Знижка

Сіра сорочка на короткий рукав Astron
СТИЛЬНА СІРА НАПІВПРИТАЛЕНА СОРОЧКА В СМУЖКУ ASTRON MIDDLE FIT НА КОРОТКИЙ РУКАВ
СТИЛЬНА БЛАКИТНА НАПІВПРИТАЛЕНА СОРОЧКА ASTRON PREMIER LINE НА КОРОТКИЙ РУКАВ
БІЛА СОРОЧКА В СВІТЛУ СМУЖКУ НА КОРОТКИЙ РУКАВ
СВІТЛО-ФІОЛЕТОВА КЛАСИЧНА ПРИТАЛЕНА СОРОЧКА ASTRON НА КОРОТКИЙ РУКАВ
  • Топ продажів

Біла сорочка Astron на короткий рукав
САЛАТОВА НАПІВПРИТАЛЕНА СОРОЧКА ASTRON НА КОРОТКИЙ РУКАВ
БІЛА СОРОЧКА MIDDLE FIT ASTRON В СІРУ СМУЖКУ НА КОРОТКИЙ РУКАВ
БЛАКИТНА НАПІВПРИТАЛЕНА СОРОЧКА ASTRON НА КОРОТКИЙ РУКАВ
Фіолетова сорочка Astron на короткий рукав
СИНЯ НАПІВПРИТАЛЕНА СОРОЧКА ASTRON НА КОРОТКИЙ РУКАВ
Фіолетова Сорочка Astron на короткий рукав
СВІТЛО-ФІОЛЕТОВА НАПІВПРИТАЛЕНА СОРОЧКА ASTRON MIDDLE FIT НА КОРОТКИЙ РУКАВ
СВІТЛО-РОЖЕВА НАПІВПРИТАЛЕНА СОРОЧКА Middle Fit Astron НА КОРОТКИЙ РУКАВ
РОЖЕВА НАПІВПРИТАЛЕНА СОРОЧКА Middle Fit Astron НА КОРОТКИЙ РУКАВ
БІЛА СОРОЧКА В ТЕМНУ СМУЖКУ НА КОРОТКИЙ РУКАВ
Сорочка Astron на короткий рукав
Біла приталена сорочка Astron Premier на короткий рукав

Сорочки з коротким рукавом - для літнього часу і неформальної обстановки

Сорочку з коротким рукавом зручно носити у спеку - вона дозволяє виглядати по-діловому і забезпечує хорошу вентиляцію. Відразу варто відзначити, що такий різновид сорочки практично ніколи не надягається з костюмом або краваткою. Цей елемент одягу не відноситься до ділового стилю, сорочка з коротким рукавом - це аналог теніски або сорочки-поло, вона носиться з повсякденним одягом.

 

Кілька простих правил

 Етикет суворо регламентує носіння сорочок з коротким рукавом. Слід розбиратися в тому, з чим можна, а з чим неприпустимо поєднувати короткий рукав сорочки, щоб не виглядати комічно і неприродно.

 

  • Категорично забороняється носити сорочки з коротким рукавом під піджак. Це обумовлено історією виникнення даного виду сорочок - раніше відсутність манжета під рукавом піджака сприймалося як символ низького класу. У наш час іноді допускається надягати короткий рукав під піджак, але в цьому випадку піджак не знімається. Якщо ви все ж хочете носити сорочку з коротким рукавом і піджак, то надягайте звичайну сорочку і просто закатайте рукав.
  • Також не варто комбінувати короткий рукав з краваткою. Це правило допускає більше винятків, наприклад, все частіше можна зустріти поєднання сорочки з коротким рукавом і вузької краватки. Будьте обережні з цими комбінаціями, адже варто трохи помилитися з вибором аксесуара, і ви будете схожі на комічних персонажів кіно, характерною особливістю яких часто стає таке поєднання.
  • Найкраще сорочка з коротким рукавом підходить для носіння в неформальній обстановці. Її можна поєднувати з легкими літніми брюками, шортами або джинсами. Єдиний вид піджака, допустимий для носіння з такою сорочкою - це блейзер.

 

Є ще кілька порад, завдяки яким можна краще зрозуміти, як варто носити сорочку з коротким рукавом:

 

  • Вибирайте забарвлення правильно. Для міських умов прекрасно підійде однотонна або картата модель, в той час як сорочку з яскравим нестандартним принтом краще надягати на пляжі.
  • Носіть сорочку навипуск. Часто можна не заправляти сорочку з коротким рукавом за пояс. У застебнутому варіанті вона прекрасно поєднується з шортами, а якщо розстебнути сорочку і надіти під неї майку або футболку, то вийде імітація легкого блейзера. Якщо ви носите сорочку навипуск, довжина виробу повинна бути трохи нижче лінії кишень.
  • Вибирайте сорочку за розміром - вона не повинна обтягувати торс, але і не повинна висіти як мішок. Слідкуйте за відповідністю плечей.
  • Рукави не повинні бути занадто широкими, а довжина їх повинна бути строго вище ліктя. В ідеалі - до середини біцепса.

 

Пам'ятайте також, що сорочка з коротким рукавом висуває певні вимоги до вашої фігури - мускулатура рук повинна бути в гарному стані.

 

Чому сорочка з коротким рукавом повинна бути в гардеробі

 Здавалося б, потрібно дотримуватися безліч правил при виборі сорочки та одягу, з яким її слід носити. Це так, але все окупається вашим підсумковим привабливим зовнішнім виглядом, а також почуттям комфорту від зручної і стильного одягу. Зараз складно знайти чоловіка, в гардеробі якого не знайдеться пари сорочок з коротким рукавом, і це не дивно - в жарку пору року саме такі сорочки вважають за краще носити люди, які бажають виглядати презентабельно і акуратно.

 

В даний час випускається безліч моделей самих різних забарвлень. Сорочки з коротким рукавом прикрашають особливими гудзиками, стильними нашивками, яскравими тканинними вставками. Якщо ви хочете виглядати цікаво, обов'язково зверніть увагу на сорочки з коротким рукавом від магазина Soro4ka: серед безлічі моделей ви обов'язково підберете що-небудь на свою фігуру і за своїм смаком.


Разом дешевше