Запитання та відповіді

Як вибрати розмір?
На сторінці кожної сорочки є таблиця розмірів. Натисніть на кнопку "таблиця розмірів" та скористайтеся простою інструкцією що до підбору розміру. До кожного розміру визначено: розмір коміру, ріст, довжину рукава, об'єм грудей та талії. Якщо вам не вдалося визначити розмір, зверніться за тел. 097 987 80 85, ми підберемо Вам розмір. 

Як оплатити замовлення через сайт?
Додайте товар до кошику, далі перейдіть до оформлення замовлення. На сторінці оформлення замовлення оберіть спосіб оплати "Оплата банківською карткою на сайті". Далі оплату замовлення через сайт ви можете за допомогою платіжної системи LiqPay, надійність та безпеку, яка підтверджена сертифікатами GoDaddy Secure Web Site, Verified by Visa та MasterCard SecureCode. Система підтримує картки Visa, MasterCard, Приват24. Якщо у вас недостатня сума на карточці, система не здійснить оплату. Якщо вам не вдалося здійснити платіж, просимо вас звернутися за тел: 097 987 80 85.

Як повернути товар?
Заповніть заяву на повернення (на зворотній стороні товарного чеку), вкладіть в посилку заповнену заяву на повернення товару, товарний чек, запакуйте товар та відправте нам. Детальніше >>